انجمن پشتیبانی پرشین بیست
زمان جاری شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 2:39 صبح
رمز را فراموش کرده‌اید؟ عضویت
تعداد بازديد 3
پاسخ به قوانين تالار پشتيباني پرشین بیست
نويسنده پيام
admin آنلاين


ارسال‌ها : 128
محل سكونت: Tehran
21 مهر 1392
سايت:
عضويت: 12 مهر 1392


پاسخ به قوانين تالار پشتيباني پرشین بیست

سلام به تمام كاربران عزيز و ارجمند پرشين بيست


قوانين و اساسنامه


کاربر گرامي
با تشکر از اينکه انجمن سايت پرشين بيست را جهت مشکلات خود و كمك رساني انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون تالار گفتمان پرشين بيست و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند. در غير اينصورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات، مقالات، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت و حتي سايت آن کاربر را حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد، فعال، همكاران سايت، مديران انجمن ها و ... اجرا خواهند شد.

اهداف اين تالار
هدف از راه اندازي اين تالار گفتمان صرفا كمك و حل مشكلات كاربران در زمينه فعاليت هاي اين سايت كه اين فعاليت ها عبارتنداز:
مديريت انجمن، نظارت، و کمک کردن به مشکلات کاربران پرشين بيست، طراحي قالب، طراحي گرافيك مي باشد.

قانون کلي
اين سايت از داخل ايران مديريت و کنترل مي شود و به همين دليل تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران است، علاوه بر قوانين زير تمامي قوانين رايج در جمهوري اسلامي ايران در اين سايت رايج است. با توجه به اهداف سايت، هرگونه فعاليت سياسي، مذهبي و مسايلي که با قوانين کشور و انجمن متضاد باشد ممنوع است و در شرايط خاص پيگرد قانوني نيز در پي خواهد داشت.

قانون شماره 1 ) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

قانون شماره 2 ) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت تكرار مجدد اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3 ) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت و سايت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 4 ) ارسال پست به هر خط و زباني جز فارسي مجاز نيست و کاربران بايد به زبان و خط فارسي تايپ کنند.((جهت راحتي تمامي کاربران واستفاده تمامي عزيزان))

قانون شماره 5 ) کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيام هاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال، مشکل و يا پيام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك، تورو خدا كمكم كنيد، خيلي مهم، هر كي ميتونه جواب بده، نياز به پاسخ فوري، يك برنامه، جطوري ميتونم، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.

قانون شماره 6 ) در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود، فقط از تبليغات متني استفاده کنيد. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد با ذكر فعاليت سايت براي شناساندن آن به كاربران مي توانيد امضا را به سايت خود لينک دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد. در صورتي که به غير از اين عمل شود حساب آن کاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.

مهم
هرگونه تبليغ سياسي خلاف قوانين است و با كاربر به شدت برخورد مي شود.
مطالبي كه در امضا استفاده مي شود نبايد باعث شلوغ شدن يك تاپيك شود به نحوي كه امكان خواندن متون تاپيك براي كاربر مشكل شود.
به عنوان مثال
- استفاده از رنگ هاي متضاد كه باعث اذيت شدن چشم بيننده مي شود.
- استفاده از رنگ هاي همرنگ يا مشابه رنگ زمينه
- استفاده از كلمات ركيك، توهين به افراد و اصناف، لينك به سايتهاي نا مربوط، معرفي آدرس ايميل و اطلاعات خصوصي افراد و ... در امضا ممنوع است.
- و موارد مشابه ...

قانون شماره 7 ) لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 8 ) كاربران گرامى توجه داشته باشيد و دقت نمايند جهت مطرح نمودن سوالات و مشکلات خود، جستجو را به عنوان اولين انتخاب کنيد تا از باز شدن تاپيک‌هاي با موضوعات شبيه به هم جلوگيري شود.

قانون شماره 9 ) لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوال هاي گوناگوني داريد، آنها را در چندين ارسال مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک ارسال خودداري فرماييد.

قانون شماره 10 ) لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن هاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

قانون شماره 11 ) لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال (يا سوال) شود خودداري فرماييد.

قانون شماره 12 ) ارسال پست هاي پشت سر هم و با محتواي يکسان يا مرتبط مجاز نيست و کاربران بايد پست‌هاي قبلي خود را ويرايش کنند.

قانون شماره 13 ) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيدا در سايت ممنوع مي باشد. فقط موارد مثبت مانند برنامه ها و آموزش موارد امنيتي سيستم و مقابله با هكران و مشابه که براي کاربران مفيد واقع شود، مجاز است. در صورتي که غير از اين عمل شود آن اكانت در اولين فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 14 ) از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمن هاي مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 10 انجمن مناسب و مربوط به موضوع نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.

قانون شماره 15 ) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد مي كنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند، چك نماييد.

قانون شماره 16 ) براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

قانون شماره 17 ) تغيير نام كاربري فقط توسط مديران سايت مجاز است. چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد در اين مبحث نام كاربري جديد خود را درخواست کنيد.

توجه
هر فرد تنها يکبار مي تواند نام کاربري خود را تغيير دهد.

قانون شماره 18 ) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير ان انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي‌ شود.

قانون شماره 19 ) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 20 ) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد مي توانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 21 ) لطفا از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 22 ) بعضي از بخش هاي سايت (انجمن ها) يك سري قوانين خاص خود را دارند كه تمامي كاربران علاوه بر رعايت قوانين ذكر شده در اين بخش ملزم به رعايت قوانين هر بخش نيز مي باشند.

قانون شماره 23 ) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آن را براي آن مدير ارسال نمايد.
چنانچه يکي‌ از مدير هاي مذکور به دليل مشغله هاي شخصي‌ فرصت رسيدگي‌ به مشکلات شما را در آن زمان نداشت مي توانيد به مديران ديگر مشکل خود را ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ کامل نمايند.

قانون شماره 24 ) خريد و فروش در پيغام خصوصي تنها در صورت دو طرفه بودن رابطه مجاز مي باشد. اما در صورتي که کاربري از شما به دليل ارسال پيغام هاي خصوصي تبليغاتي، اسپم، توهين و غيره شکايت کرد، بعد از بررسي شدن موضوع، بخش پيغام خصوصي شما بسته خواهد شد.

قانون شماره 25 ) ايجاد حساب کاربري شبيه نام کاربري مديران سايت و يا استفاده از اطلاعات آنها که باعث سردر گمي کاربر خواهد شد، ممنوع است و در صورت مشاهده دسترسي کاربر بدون اخطار قبلي بسته خواهد شد.

قانون شماره 26 ) در صورتي كه مي خواهيد از مباحث و آموزش هايي كه در اين انجمن ها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام تالار و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينک پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.


لحضات شاد را براي شما ارزو ميکنيم

مدير پرشين بيست (ادريس ناظري)

افرادي كه تشكر كرده اندmusicirani,taranoome,
21 مهر 1392, 14:30
نقل قول اين ارسال در پاسخ تشکر از اين بخش گزارش تخلف اين کاربر
1
ارسال پاسخ به اين تايپيك
وارد سیستم نشده اید ابتدا باید لوگین کنید
نام کاربری :
کلمه عبور :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم